TAŚMA BMI PONTARIT RADIUS 20 m chromoniklowana bez ROZBIEGÓWKI 'mm'
Symbol: RT-PR203021BMM
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 284.44
Cena: 284.44
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-PR203021BMM
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 284.44
Cena: 284.44
TAŚMA BMI PONTARIT W KAPSLU RADIUS
Taśma pomiarowa produkowana według najwyższych standardów jakości. Gwarantowana dokładność taśmy zgodnie z normami Unii Europejskiej.
Wykonana z walcowanej na zimno stali chromowoniklowej jest całkowicie niełamliwa i odporna na korozję. Wstęga taśmy, z końcówką FlexTop, umieszczona jest w kapslu z tworzywa sztucznego cechującego się bardzo dużą odpornością na uderzenia.
Niezastąpiona do pomiarów geodezyjnych i budowlanych wśród różnorodnych przeszkód terenowych. Niewrażliwa na opady atmosferyczne, pracę w wodzie i błocie.
| ZASTOSOWANIE I ROZWIĄZANIA TECHNICZNE | |
|---|---|
|
Precyzja i wysoka wytrzymałość Taśma spełnia normy dokładności Unii Europejskiej.II klasa dokładności lub kl. I za dopłatą. Kapsel taśmy wykonany z tworzywa sztucznego, bardzo odpornego na uderzenia. Duża korba zamykana w pozycję parkingową. Wyżłobienia w obudowie ułatwiające trzymanie. Sprężysta taśma nierdzewna wykonana z walcowanej stali chromoniklowej z matową trawioną powierzchnią oraz lakierem piecowym dla ochrony przed ścieraniem Dostępna z podziałem centymetrowym lub milimetrowym. Dostępna z podziałem centymetrowym lub milimetrowym. Dodatkowo oznaczenie pełnych metrów na czerwono. Do wyboru zero na początku taśmy lub przesunięte ca 10cm |
|
| Opatentowane zabezpieczenie FLEX-TOP chroni początek taśmy przed uszkodzeniem. Duże solidne ucho dla wygodnego trzymania początku taśmy. | |
![]() |
Pozycja parkingowa. Na czas transportu ucho unieruchamiane jest w pozycji parkingowej na specjalnym występie kapsla. Również korba posiada swoją pozycję parkingową, co zabezpiecza taśmę przed przypadkowym wysunięciem |
| PARAMETRY TECHNICZNE TAŚMY BMI PONTARIT RADIUS 20m | |
|---|---|
| Dostępne długości | 10 m / 20 m |
| Szerokość wstęgi taśmy | 13 mm |
| Klasa dokładności | II (za dopłatą I) |
| Typ zwijaka | RADIUS |
| Zabezpieczenie FLEX-TOP | TAK |
| Zero na początku taśmy | TAK |
| Zero przesunięte ca 10cm | opcja bez dopłaty |
| Stal chromowoniklowa | TAK |
| Metalowa powierzchnia trawiona | TAK |
| Lakier piecowy | TAK |
| Masa | 20 m (553 g) |
