TAŚMA BMI PONTARIT ERGOLINE 50 m chromoniklowana bez rozbiegowki 'mm'
Symbol: RT-PE203050BMM
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 568.26
Cena: 568.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-PE203050BMM
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 568.26
Cena: 568.26
TAŚMA BMI PONTARIT NA ZWIJAKU ERGOLINE
UWAGA!
DOSTĘPNE RODZAJE:
Taśma pomiarowa produkowana według najwyższych standardów jakości. Gwarantowana dokładność taśmy zgodnie z normami Unii Europejskiej.
Dostępny również podział cm. Pełne metry oznaczone na czerwono.
Wykonana z walcowanej na zimno stali chromowoniklowej jest całkowicie niełamliwa i odporna na korozję. Zwijak ERGOLINE z uchwytem o ergonomicznym kształcie. Końcówka FlexTop.
Niezastąpiona do pomiarów geodezyjnych i budowlanych wśród różnorodnych przeszkód terenowych. Niewrażliwa na opady atmosferyczne, pracę w wodzie i błocie.
| ZASTOSOWANIE I ROZWIĄZANIA TECHNICZNE |
|---|
|
Precyzja i wysoka wytrzymałość Taśma spełnia normy dokładności Unii Europejskiej.II klasa dokładności lub kl. I za dopłatą. Zwijak z serii ERGOLINE charakteryzujący się niezwykłą jakością wykonania i długim okresem użytkowania. Ergonomiczny kształt wykonany zgodnie z zaleceniami medycyny pracy. Duża korba zamykana w pozycję parkingową. Sprężysta taśma nierdzewna wykonana z walcowanej stali chromowoniklowej z matową trawioną powierzchnią oraz lakierem piecowym dla ochrony przed ścieraniem. Dostępna z podziałem centymetrowym lub milimetrowym. Dodatkowo oznaczenie pełnych metrów na czerwono. Do wyboru zero na początku taśmy lub przesunięte ca 10cm |
| Ergonomiczny uchwyt typu pistoletowego został ukształtowany w ten sposób, aby maksymalnie odciążyć staw nadgarstka. Jest dobrze dopasowany do dłoni i daje pewny chwyt. Opatentowane guzki pokrywające uchwyt są wykonane z miękkiej gumy dzięki czemu są przyjemne w dotyku i zapobiegają wyślizgnieciu się zwijaka nawet, gdy jest mokry |
|
Optymalne prowadzenie taśmy - Łożyska kulkowe ułatwiają zwijanie taśmy na bęben.- Optymalne prowadzenie taśmy w wytrzymałych, łatwych do wymiany szynach ze srebrnego anodowanego aluminium. - Dwuczęściowy prowadnik taśmy z tworzywa odpornego na ścieranie, łatwy do wymiany w razie potrzeby |
| Opatentowane zabezpieczenie FLEX-TOP chroni początek taśmy przed uszkodzeniem. Duże solidne ucho dla wygodnego trzymania początku taśmy. |
| Pozycja parkingowa. Na czas transportu ucho unieruchamiane jest w pozycji parkingowej na specjalnym występie w kształcie odwróconej litery T. |
| PARAMETRY TECHNICZNE TAŚMY BMI PONTARIT ERGOLINE 50m | |
|---|---|
| Dostępne długości | 30 m / 50 m |
| Szerokość wstęgi taśmy | 13 mm |
| Klasa dokładności | II (za dopłatą I) |
| Typ zwijaka | ERGOLINE |
| Łożyska | kulkowe |
| Korba przekładana na obie strony | TAK |
| Zabezpieczenie FLEX-TOP | TAK |
| Podział | milimetrowy/centymetrowy |
| Zero na początku taśmy | TAK |
| Zero przesunięte ca 10cm | opcja bez dopłaty |
| Pozycja parkingowa korby | TAK |
| Stal chromoniklowa | TAK |
| Metalowa powierzchnia trawiona | TAK |
| Lakier piecowy | TAK |
| Masa | 50 m (1,4 kg) |