• Trimble RealWorks SOFTWARE - STARTER

Symbol: Zadzwoń 124161600
Brak towaru
0
0
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu ten sam dzień roboczy
Cena przesyłki 14.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14.99
Kurier 20
Kurier - pobranie 25
Dostępność Zapytaj o dostępność
Zostaw telefon

Trimble Real Works to wszechstronne oprogramowanie do pracy z chmurami punktów pozyskanymi ze skaningu laserowego 3D. Stanowi on dopełnienie oferty skanerów laserowych firmy Trimble, które w pełni wykorzysta dane pozyskane w terenie.

Program daje nam szerokie możliwości importu chmur punktów, wydajnego zarządzania danymi, przetwarzania i analizy nawet największych zestawów danych oraz tworzenia trójwymiarowych modeli. Trimble Real Works umożliwia rejestrację, edycję, analizę i wizualizację chmur punktów pozyskanych za pomocą skanerów laserowych 3D.

Zaawansowany, a przy tym bardzo intuicyjny w obsłudze TRW pozwala na: zarządzanie, przetwarzanie i analizy nawet największych chmur punktów wykonanie szybkich pomiarów odległości, prześwity pionowe i poziome publikację wyników za pomocą filmów video i eksport Google Earth (format kml) przeprowadzenie automatycznej rejestracji z wykorzystaniem oraz bez tarczek i sfer szybkie sprawdzenie dokładności i dystrybucji targetów tworzenie raportów rejestracji efektywną integrację danych z instrumentów satelitarnych, optycznych oraz skanerów laserowych łatwy eksport do formatów CAD publikację projektów do łatwego podglądu, pomiarów i edycji na dowolnym komputerze.

 

Opis produktu znajduje się na stronie: GEOTRONICS DYSTRYBUCJA 

Skontaktuj się z Handlowcem z Twojego regionu.
Lista znajduje się tutaj: INŻYNIERZY SPRZEDAŻY GEOTRONICS DYSTRYBUCJA

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie