• Teodolit optyczny GeoFennel FET 500

The Symbol : 611060
No goods
4672.77
4672.77
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within ten sam dzień roboczy
Shipping price 0
Kurier UPS - pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS - płatność z góry 0
Odbiór osobisty 0
Wysyłka za granicę (Ukraina, Słowacja, Czechy, Austria, UK) 180
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone

FET 500 TO KLASYCZNY TEODOLIT OPTYCZNY DO POMIARU KATÓW PIONOWYCH I POZIOMYCH

Wysokiej jakości luneta o dwudziestokrotnym powiększeniu zapewnia komfort pracy. Podział koła pionowego i poziomego naniesiony jest gradach. Wbudowany pion optyczny o trzykrotnym powiększeniu pozwala na szybkie i precyzyjne ustawienie teodolitu nad punktem.

Dodatkowa libella rurkowa montowana w miejsce kolimatora pozwala używać  instrumentu jako niwelatora.

WALIZKA TRANSPORTOWA:

Instrument dostarczany jest wraz z walizką do transportu i przechowywania urządzenia.
Wyposażona w wodoszczelną uszczelkę chroni urządzenie przed deszczem, kurzem i wilgocią
oraz udarem mechanicznym.

 

image

Obiektyw instrumentu, wielowarstwowo powlekany ma właściwości przeciwodblaskowe i posiada dużą jasność. Dzięki temu obraz jest wyraźny i dobrze widoczny. Dwudziestokrotne powiększenie pozwala na pomiar kątów między odległymi punktami.
image Okular lunety z nastawianiem dioptrii pozwoli dostosować obraz do każdego oka. Dzięki temu odczyt krzyża nitek jest jasny
i wyraźny. Również okular mikroskopu odczytowego został wyposażony w regulację dioptrii przez co dostarcza użytkownikowi ostry obraz indeksu podziału odczytywanych 
image Lusterko do oświetlenia kół podziałowych. Dzięki niemu nawet przy bardzo słabym świetle możliwe jest odczytanie wartości kąta.
image Dwa kolimatorki umieszczone po obu stronach lunety umożliwiają wstępne nakierowanie lunety na mierzony punkt. Precyzyjne celowanie odbywa się już patrząc przez okular lunety.
image Śruba rejteracyjna umożliwia nastawienie żądanego odczytu na kole poziomym, co ułatwia odczyt zadanych kątów. Ergonomicznie usytuowane pokrętło umożliwia obsługę bez odrywania oka od okularu.
image Pion optyczny o trzykrotnym powiększeniu pozwala precyzyjnie scentrować instrument. Luneta pionu posiada pokrętło służące do nastawiania ostrości, dzięki czemu krzyż nitek jest dobrze widoczny i może być dokładnie ustawiony nad punktem.
image Libella niwelacyjna jest dodatkowym atutem teodolitu FET 500. W prosty sposób montuje się ją w miejsce kolimatora przekształcając tymczasowo teodolit w niwelator.
image Libella pudełkowa umieszczona w spodarce pozwala na szybkie, zgrubne spoziomowanie przyrządu. 
image Libella rurkowa znajduje się na samym instrumencie. Posiada precyzyjnie naniesioną skalę, dzięki której można bardzo dokładnie spoziomować instrument.
image Gniazdo mocowania busoli dostępnej jako wyposażenie dodatkowe.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question