TAŚMA BMI WEISSLACK RADIUS 20 m stalowa lakierowana
Symbol: RT-WR201022BMM
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 176.81
Cena: 176.81
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-WR201022BMM
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 176.81
Cena: 176.81
TAŚMA BMI WEISSLACK W KAPSLU RADIUS
Taśma pomiarowa produkowana według najwyższych standardów jakości. Gwarantowana dokładność taśmy zgodnie z normami Unii Europejskiej.
Hartowana taśma sprężysta ze stali węglowej C75, dobrze zabezpieczona przed korozją i ścieraniem. Wstęga taśmy z końcówką FlexTop umieszczona jest w kapslu z tworzywa sztucznego, cechującego się bardzo dużą odpornością na uderzenia.
Idealna do pomiarów geodezyjnych i budowlanych w normalnych warunkach terenowych oraz we wnętrzach.
| ZASTOSOWANIE I ROZWIĄZANIA TECHNICZNE | |
|---|---|
|
Precyzja i wysoka wytrzymałość Taśma spełnia normy dokładności Unii Europejskiej.II klasa dokładności lub kl. I za dopłatą. Kapsel taśmy wykonany z tworzywa sztucznego, bardzo odpornego na uderzenia. Duża korba zamykana w pozycję parkingową. Wyżłobienia w obudowie ułatwiające trzymanie. Taśma wykonana ze stali węglowej C 75 pokryta warstwą fosforanową dla ochrony przed korozją, a także białą żywicą syntetyczną utwardzaną piecowo i lakierem piecowym dla ochrony przed ścieraniem. Dostępna z podziałem centymetrowym lub milimetrowym. Dodatkowo oznaczenie pełnych metrów na czerwono. Do wyboru zero na początku taśmy lub przesunięte o 10 cm |
|
| Opatentowane zabezpieczenie FLEX-TOPchroni początek taśmy przed uszkodzeniem. Duże solidne ucho dla wygodnego trzymania początku taśmy. | |
| Pozycja parkingowa. Na czas transportu ucho unieruchamiane jest w pozycji parkingowej na specjalnym występie kapsla. Również korba posiada swoją pozycję parkingową, co zabezpiecza taśmę przed przypadkowym wysunięciem | |
| PARAMETRY TECHNICZNE TAŚMY BMI WEISSLACK RADIUS 20 m | |
|---|---|
| Dostępne długości | 20 m |
| Szerokość wstęgi taśmy | 13 mm |
| Klasa dokładności | II |
| Typ zwijaka | RADIUS |
| Zabezpieczenie FLEX-TOP | TAK |
| Zero na początku taśmy | TAK |
| Zero przesunięte ca 10cm | opcja bez dopłaty |
| Pozycja parkingowa korby | TAK |
| Taśma ze stali węglowej C 75 | TAK |
| Warstwa fosforanowa | TAK |
| Pokrycie białą żywicą syntetyczną, utwardzaną piecowo | TAK |
| Lakier piecowy | TAK |
| Masa | 20 m (519 g) |