Niwelator Laserowy Spectra Precision LL300N + HL450
Symbol: LL300N-4
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 5719.50
Cena: 5719.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LL300N-4
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 5719.50
Cena: 5719.50
W PEŁNI AUTOMATYCZNY, PROFESJONALNY OBROTOWY NIWELATOR LASEROWY DO WYZNACZANIA PŁASZCZYZNY POZIOMEJ.
Niezwykle wytrzymały laser stworzony do pracy dzień i noc w najcięższych warunkach. Solidna konstrukcja wytrzymuje upadek z 1 m na betonowe podłoże. Źródło zasilania pozwala na 90 h pracy lasera, co eliminuje konieczność częstej wymiany baterii i nieprzewidzianych przestojów. Z odległości 50 m za pomocą pilota RC601 (opcja) możemy ustawić spadki na osi X i Y. Kompatybilność z systemami sterowania maszyn, dodatkowo zwiększa zakres działań urządzenia.
CECHY:
ZASTOSOWANIE:
ZESTAW ZAWIERA:
Każdy Niwelator przed wysyłka jest sprawdzany i rektyfikowany. Sprzęt gotowy do pracy. Do każdego zakupionego Niwelatora dołączamy świadectwo Dokładności Instrumentu.
PORÓWNANIE LASERÓW BUDOWLANYCH:
| Parametry techniczne | |
| Rodzaj lasera | 650 nm widoczna, Klasa 2 |
| Dokładność lasera | 0,7 mm / 10 m |
| Zasięg | 500 m (średnica) |
| Zakres poziomowania | +/- 5° |
| Rodzaj kompensatora | elektroniczny, samopoziomujący |
| Prędkość obrotowa | 600 RPM |
| Zasilanie | 4 x R20 |
| Żywotność baterii | 90 godzin dla baterii alkalicznych |
| Odporność na wodę |
IP66 |
| Rozmiar | 27,2 Długość × 19.7 Szer. × 20,1 Wys. [cm] |
| Waga | 2,7 kg |
| GWARANCJA | 5 LAT |