Minipryzmat FORGEO 102 libelka w środku 5/8'
Symbol: 4151-02
Dostępność: Duża dostępność 39 szt.
Cena: 307.50
Cena: 307.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4151-02
Dostępność: Duża dostępność 39 szt.
Cena: 307.50
Cena: 307.50
Mini lustro (pryzmat) dalmiercze stosowane do pomiarów realizacyjnych o średnicy 25,4 mm.
Bardzo przydatny zestaw do precyzyjnych pomiarów gdzie liczy się każdy milimetr.
Metalowy uchwyt i oprawa pryzmatu świadczy o wysokiej jakości wykonania co daje nam wieloletnie użytkowanie.
Cechy:
W zestawie:
| Średnica lustra | 25,4 mm |
| Dokładność | ±2'' |
| Stała (lustra), dodawania | 0 lub 30 |
| Gwint mocujący | 5/8'' |
| Adapter do montowania na tyczce | TAK |
| Trzpień do precyzyjnego ustawiania nad punktem | TAK |
| Pokrowiec | TAK |
| Libella | TAK |
| Wymiary | 93 x 58 x 45mm |
| Waga | 235g |