UCHWYTY

Oprócz montowania instrumentów na statywie możemy je zamontować na specjalnych uchwytach. Taki uchwyt ułatwia montaż laserów podczas prac budowlanych blisko ściany lub sufitów. Są też takie rodzaje, które montuje się na słupach i kolumnach. Są bardzo wytrzymałe i stabilne, przez co pozwalają na montaż tachimetrów.

Uchwyt montażowy M300

Ten uchwyt jest przeznaczony do konkretnych modeli laserów Spectra Precision HV301 i HV301G. Oczywiście w ofercie naszego sklepu spokojnie znajdziemy podobne pozycje przeznaczone do innych modeli lub całkiem uniwersalne. Możemy go bez problemu zamontować na ścianie, słupach lub profilach. Taki montaż pozwala na precyzyjne oraz sztywne ułożenie lasera. Możemy wtedy spokojnie przystępować do dalszej pracy bez obaw.

Uchwyt Seco

Uchwyt Seco jest bardzo stabilny przez dużą powierzchnię styku z miejscem jego montowania.  Uchwyt może być zamontowany na czas pomiaru poprzez pas ściągający lub na stałe przez śruby 3/8. Regulowana kolumna wraz z obrotową głowicą zapewnia precyzyjne ustawienie instrumentu na konkretnej wysokości. Zakres regulacji to 30 cm.