• Yuneec H520 RTK Upgrade Kit

The Symbol : YUNH520RTK101
9840.00
9840.00
opak To the virus Vault
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within ten sam dzień roboczy
Delivery price 0
Kurier UPS - pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS - płatność z góry 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 12 416 16 03

image
PRECYZYJNY JAK SZWAJCARSKI ZEGAREK

Dzięki nawigacji satelitarnej typu Real Time Kinematic, nowy H520 RTK jest w stanie utrzymać swoją pozycję co do centymetra, umożliwiając zbieranie ekstremalnie precyzyjnych, powtarzalnych danych fotograficznych, szybsze mapowanie 3D, oraz bardziej dokładne, a nawet zautomatyzowane loty inspekcyjne.

 


DOSTĘPNE JAKO KOMPLETNY SYSTEM
LUB JAKO ROZSZERZENIE TWOJEGO H520

H520 RTK będzie dostępny nie tylko jako gotowy, kompletny system. Funkcjonalność H520, którego już posiadasz może zostać poszerzona o RTK przez autoryzowany serwis techniczny Yuneec Europe. Zmodyfikowany H520 nie będzie się niczym różnił od nowego H520 RTK.

 
JEDEN Z NAJSZYBSZYCH SYSTEMÓW RTK NA ŚWIECIE

Nasz komercyjny sześciowirnikowiec H520 otrzymał jeden z najszybszych i najbardziej niezawodnych systemów RTK na świecie. Został on opracowany przez wielokrotnie nagradzaną szwajcarską firmę Fixposition. System ten jest w pełni zintegrowany z platformą H520, zapewniając tym samym najszybszy możliwy czas przygotowania do pracy, nawet w warunkach, w których odbiór sygnału satelitarnego jest utrudniony, jak w kanionach, miastach, czy lasach.

image

 


image

 

OBSZARY ZASTOSOWANIA

System RTK jest kluczowy w tych przedsięwzięciach komercyjnych, w których wymagana jest najwyższa precyzja. Klasycznym zastosowaniem jest modelowanie 3D i mapowanie za pomocą oprogramowania fotogrametrycznego takiego jak Pix4D, DroneDeploy, czy Altizure. Użycie RTK pozwala na zastosowanie mniejszego overlapu (stopnia nakładania się zdjęć), co skraca czas trwania nalotów pomiarowych, oraz umożliwia szybszy i wymagający mniejszych zasobów post-processing. Ponadto, przy inspekcjach technicznych dron może znaleźć się dużo bliżej obserwowanego obiektu, ponieważ utrzymuje on swoją pozycję z dokładnością co do centymetra. Ta precyzja jest szczególnie przydatna, gdy porównuje się zdjęcia tego samego obiektu zrobione w różne dni, jak np. przy dokumentowaniu postępów prac budowlanych.

 

GOTOWY DO MISJI

Moduł RTK umożliwia niezywkle dokładne pozycjonowanie drona nawet w trudnych warunkach i jest w pełni zintegrowany z H520, zarówno pod względem sprzętowym jak i pod względem oprogramowania. To oznacza, że z H520 RTK nadal masz do dyspozycji pełen zakres funkcji uznanego oprogramowania DataPilot. Wszystkie dane, włącznie z surowymi danymi GNSS mogą być logowane na pokładzie drona, co oznacza, że z tym systemem można również stosować system zwiększający prezycję pozycjonowania zdjęć w postprodukcji: PPK (Post Processed Kinematic).

 

KLUCZOWE CECHY

  • Moduł RTK dostępny jest osobno, lub w zestawie z dronem H520 (moduł zakupiony osobno musi być zainstalowany przez profesjonalny serwis Yuneec)
  • Utrzymanie bardzo wysokiej dokładności pozycjonowania nawet w warunkach utrudnionego odbioru sygnału nawigacji satelitarnej (np. pomiędzy wysokimi budynkami).
  • Szybsze i dokładniejsze mapowanie (naloty fotogrametryczne, inspekcje, mapowanie 3D, pokazy 3D)
  • Częstotliwość odświeżania pozycji, prędkości i czasu: 5 Hz
  • Pełna integracja systemu z platformą H520
  • Wszystkie dane, włącznie z surowymi danymi GNSS mogą być logowane, umożliwiając stosowanie PPK
  • Wsparcie dla 3 systemów GNSS jednocześnie, spośród: GPS, GLONASS, Galileo i BeiDou
  • Kompatybilny ze wszystkimi kamerami dostępnymi dla H520
  • Wykorzystanie stacji bazowej Yuneec lub sieciowe RTK
  • Moduł RTK dostępny jest osobno, lub w zestawie z dronem H520 (moduł zakupiony osobno musi być zainstalowany przez profesjonalny serwis Yuneec)

 image

There is currently no comments or ratings for this product.